Dalış Kursları

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Dalış büyüleyici bir etkinlik, denizi çok seviyorsunuz sualtını merak ediyorsunuz, dalış kursuna katılıp alacağınız belge ile bunu sürekli hale getirip hobiniz olsun istemezmisiniz ?

Neden Eğitim almalısınız ?

Dalıcılarımız dalışı  şöyle tanımlıyorlar   ” suyun altına indiğimde zihnim tamamen boşalıyor dünyavi sıkıntılardan uzaklaşıyorum hatta tamamen unutuyurum , kendi nefesimle başbasayım , 3 boyutlu bir ortam sanki uçuyormuş gibi hissediyorum.” evet bir çok dalıcının ifadesi bu şekilde bu yüzden dalış diğer faaliyetlerden etkinliklerden Keskin bir çizgi ile ayrılıyor .

Ben çok istiyorum fakat yalnızım birini bulsam kesin gelirim

Bir etkinliğe başlarken çekincelerimiz olur . Yanımızda bize destek olacak yada beraber yapacak birini ararız bulamadığımızdada erteleriz .  Yalnız değilsiniz geldiğinizde yabancılık çekmiyeceksiniz dalışta paylaşım , yardımlaşma dalışın ilk kurallarındandır. Geldiğinizde göreceksiniz çok kısa sürede sizin gibi düşünen aynı ortak zevklere sahip kişilerle tanışıp onlarla dalış yapacaksınız .Dalışı diğer sporlardan / faaliyetlerden ayıran en önemli özelliklerinden biride yaş, cinsiyet, boy, kilo, tahsil, iş farketmeksizin bir arada yapılabilmesi 14 yaşında bir dalgıç ile 60 yaşında bir dalgıç ile body ( dalış  eşi ) olabilmektedir.

Dalış keyif verici bir etkinliktir, fakat birtakım kurallara sahip bir disiplindir. bir grup halinde dalış yapabilmek için mutlaka belgeye ihtiyaç vardır . Eğitimsiz ve belgesiz bunu yapamazsınız. Belgesiz yapmak istediğiniz her dalış Deneme dalışı olarak adlandırılır.

( Deneme dalışı 5 metreye eğitmen  kontrolünde yapılır, eğitim  gerektirmez )

Dalış sisteminde seviyeler vardır  ve her seviyenin inedileceği derinlik yetkinlikleri farklıdır.

Üst seviyeye geçebilmek için kayıtlı dalış sayısı tecrübe dalışları  ve alınan eğitimler ile olmaktadır.

Dalış seviyeleri şartları ve yetkinlikleri ;

Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0544 292 52 14 üzere arayınız .

Kayıt formu doldurun biz size ulaşalım.

Ad soyad (zorunlu alan)

E-mail adresi (zorunlu alan)

Telefon no (zorunlu alan)

Doğum Tarihi*

Katılmak istediğiniz etkinlik (zorunlu alan)

Bizi nereden duydunuz ? (zorunlu alan)

 

Summary
Dalış Merkezi
Article Name
Dalış Merkezi
Description
Türkiye sualtı sporları federasyonu Cmas 1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız dalış kursları uzman dalıcı eğitimleri Ayvalık cunda da bulunan dalış merkezimiz yaz kış hizmet vermektedir. Dalış eğitimi için şartlar kurs programı ücretler ve detayları bulabilirsiniz... Tssf yetki belge no 716 Eğitmen Koray GERÇE 0544 29252 14
Author
Publisher Name
Ayvalık 3 sea dalış merkezi
Publisher Logo